Zrównoważony rozwój (ekorozwój)
to strategia osiągania godnego życia w ramach tego, co jest fizycznie i biologicznie możliwe. Podstawą zrównoważonego rozwoju jest integracja działań politycznych, gospodarczych i społecznych z zachowaniem równowagi przyrodniczej. więcej »
wersje językowe: PolskiEnglish
Aktualności
Instytut na rzecz Ekorozwoju ogłasza przetarg na wykonanie filmu edukacyjno-dokumentalnego dotyczącego adaptacji do zmian klimatu.
dodano: 2014-07-24
Fundacja Instytut na rzecz Ekorozwoju ogłasza przetarg publiczny nieograniczony na wykonanie filmu edukacyjno-dokumentalnego dotyczącego adaptacji do zmian klimatu dla potrzeb projektu LIFE_ADAPTCITY_PL realizowanego z udziałem środków instrumentu finansowego LIFE+ oraz środków finansowych NFOŚiGW.  więcej »
Praca w Instytucie na rzecz Ekorozwoju: technik informatyk.
dodano: 2014-07-17

Fundacja Instytut na rzecz Ekorozwoju poszukuje osoby na stanowisko technika informatyka do pracy w ramach projektu LIFE_ADAPTCITY_PL realizowanego jest przez Fundację Instytut na rzecz Ekorozwoju, Miasto Stołeczne Warszawa, Unię Metropolii Polskich oraz Verband Region Stuttgart ze środków LIFE+ oraz NFOŚiGW. Projekt rozpoczął się 1 lipca 2014 roku i ma się zakończyć w grudniu 2019 roku. W ramach projektu powstanie m.in. strona internetowa www.adaptcity.pl oraz  platforma internetowa do zarządzania projektem.

  więcej »
Zapraszamy do udziału w konkursie na wykonawcę projektu identyfikacji wizualnej projektu LIFE_ADAPTCITY_PL.
dodano: 2014-07-17
Fundacja Instytut na rzecz Ekorozwoju i zaprasza do udziału w konkursie na wykonawcę projektu identyfikacji wizualnej projektu LIFE_ADAPTCITY_PL.  więcej »
Instytut na rzecz Ekorozwoju rozpoczyna realizację projektu LIFE_ADAPTCITY_PL.
dodano: 2014-07-15
Instytut na rzecz Ekorozwoju wraz z Miastem Stołecznym Warszawa, Unią Metropolii Polskich oraz Verband Region Stuttgart przystąpiły do realizacji projektu LIFE_ADAPTCITY_PL. Projekt ma na celu przygotowanie strategii adaptacji do zmian klimatu dla Warszawy. Będzie to pierwsza tego typu strategia w Polsce.  więcej »
Szukaj w serwisie
DOKLIP
Niskoemisyjna Polska 2050
Koalicja Klimatyczna
wlacz sie
Biogazownia